Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Біль серце стискає, гірко плаче душа.

КЗ "Центр надання культурних послуг"
28.12.2023

27 грудня в Будинку культури смт Мар’янівка відбулась зустріч з батьками, дружинами та дітьми військовослужбовців, що загинули захищаючи нашу українську землю від російського агресора.

Зі словами вдячності і пошани до запрошених звернувся селищний голова Олег Басалик, який подякував батькам за патріотичне виховання справжніх синів українського народу, вручив подяки і квіти батькам та дружинам, дітям загиблих захисників.

На заході  присутніх підтримали заслужений журналіст України Катерина Зубчук та заступник керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації і об’єднання матерів і дружин захисників України у Волинській області, мама загиблого захисника Алла Клим’юк. Від газети «Волинь» подякою був нагороджений Олександр Потинський, директор ФГ «АГРОЛЕКС» – за невтомну фермерську працю, активну громадську позицію, відповідальну волонтерську місію.

До присутніх з глибокою подякою звернулась мама, волонтерка Євгенія Харків, яку селищний голова також відзначив подякою за невтомну волонтерську працю.

  На закінчення Народний аматорський колектив «Джерело» НД «Просвіта» села Галичани духовно підтримали і трішки розвіяли сум колядками.

А ведучі заходу висловлювали глибоку подяку усім матерям, які виростили ,викохали відважних захисників України, відповідальних воїнів та мужніх Героїв! 

Слава Україні! Героям Слава!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше