Біль серце стискає, гірко плаче душа.
27 грудня в Будинку культури смт Мар’янівка відбулась зустріч з батьками, дружинами та дітьми військовослужбовців, що загинули захищаючи нашу українську землю від російського агресора.
Зі словами вдячності і пошани до запрошених звернувся селищний голова Олег Басалик, який подякував батькам за патріотичне виховання справжніх синів українського народу, вручив подяки і квіти батькам та дружинам, дітям загиблих захисників.
На заході присутніх підтримали заслужений журналіст України Катерина Зубчук та заступник керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації і об’єднання матерів і дружин захисників України у Волинській області, мама загиблого захисника Алла Клим’юк. Від газети «Волинь» подякою був нагороджений Олександр Потинський, директор ФГ «АГРОЛЕКС» – за невтомну фермерську працю, активну громадську позицію, відповідальну волонтерську місію.
До присутніх з глибокою подякою звернулась мама, волонтерка Євгенія Харків, яку селищний голова також відзначив подякою за невтомну волонтерську працю.
На закінчення Народний аматорський колектив «Джерело» НД «Просвіта» села Галичани духовно підтримали і трішки розвіяли сум колядками.
А ведучі заходу висловлювали глибоку подяку усім матерям, які виростили ,викохали відважних захисників України, відповідальних воїнів та мужніх Героїв!
Слава Україні! Героям Слава!
![](/storage/news/galleries/cd058898107ba79af6a48842189a6632.jpg)
![](/storage/news/galleries/6ef5616f1d080ca07c5eb74ca1627ab3.jpg)
![](/storage/news/galleries/ab79f275887fc88559c63e20204e327f.jpg)
![](/storage/news/galleries/4d9299f8fea7078264e3dd4f103f2adc.jpg)
![](/storage/news/galleries/df57a6b3bbae737ba6066ce5bf03479b.jpg)