Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День Державного Прапора України

КЗ "Центр надання культурних послуг"
23.08.2023

Щорічно, 23 серпня,  українці  відзначають  День прапора України. В Україні свято встановлене згідно з указом  Президента Леоніда Кучми  "Про День Державного прапора України" від 23 серпня 2004 року. У 2009 році Президент Віктор Ющенко  вніс до указу зміни, заснувавши  щорічну офіційну  церемонію підняття  прапора  23 серпня по всій Україні. 

Український прапор - сьогодні  це справжній символ  боротьби і незламності країни, національної єдності, честі  та гідності!

В усьому світі  синьо-жовтий  колір  нашого стяга  уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності  й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно, ж колір нашої перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше