Побудовано на платформі

Дорогі медичні працівники!

Новина
19.06.2022


Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень, і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, амбулаторії, ФАПі, чи в операційній. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Бажаю вам терпіння, сил, витримки та професіоналізму. Нехай ваші дні будуть наповнені хорошими моментами, а ваша допомога людям щедро винагороджується.


З повагою

селищний голова                                                                                          Олег Басалик

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі