Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На Волині торік власники та орендарі землі сплатили 565 мільйонів гривень плати за землю

Інформує податкова
23.01.2024

Громади Волині впродовж 2023 року отримали в розпорядження 565,1 мільйона гривень плати за землю. Це на 14,9 мільйона гривень більше, ніж у 2022 році.

Зокрема, торік місцеві бюджети залучили 453,7 мільйона гривень плати за землю від юридичних осіб і 111,4  мільйона гривень земельного податку, який перерахували фізичні особи-землевласники та землекористувачі. 

«Підтримка у належному стані об’єктів критичної інфраструктури, виконання повноважень у соціальній сфері та фінансування оборонних заходів  можливі лише за умови бюджетної стабільності громад. Очевидно, що сумління та податковий внесок кожного платника податків до місцевого бюджету тут і тепер - надзвичайно важливі. Тому звертаюся до громадян із проханням виконувати свої податкові зобов’язання своєчасно і таким чином дбати про  фінансову спроможність громад, відтак – власну безпеку і добробут», - коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. 

Окрім поточних платежів, громадянам варто не забувати про сплату заборгованих у минулі роки земельного податку та податку на нерухомість, - нагадують у податковій службі.                                                                                                                                    

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрах обслуговування платників, що діють при державних податкових інспекціях області.

Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують: підтримати країну та громади фінансово можуть і повинні громадяни, які торік отримали доходи, з яких не сплачено податки.

Із 1 січня 2024 року в Україні  стартувала кампанія декларування доходів фізичними особами.  Відзвітуватися про минулорічні доходи потрібно до 1 травня 2024 року.

Із огляду на доступність ІТ-сервісів, потенційним декларантам пропонується подати декларацію через Електронний кабінет або ж скористатися можливостями мобільного застосунку «Моя податкова».

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області 

 

ПОГОДЖЕНО:                                                         

В.о. начальника                                                                                        Сергій ЛИСЕЮК

Начальник управління

економічного аналізу                                                                                 Аліна ГОРЩАР

В.о. завідувача сектору

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше