Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Новий грант з новими можливостями!

Новина
09.07.2024

Для участі в стипендіальній програмі необхідно виконати умови, що зазначені на сторінці конкурсу: https://4b.ua/blog/contest-4b/ 

Конкурс направлений на розвиток розуміння правової безпеки та захисту прав споживачів і підприємців у контексті стрімкого розвитку цифрових технологій. 

Розвиток онлайн торгівлі створює численні виклики для правового регулювання, впливаючи на захист прав споживачів, забезпечення чесної конкуренції та боротьбу з шахрайством. Участь у конкурсі допоможе розібратися та заглибитися у тему правової безпеки.

Із переваг конкурсу є те, що організаторами конкурсу виступають партнери юридичної компанії: Юридична компанія 4В має практичний досвід у сфері правового регулювання онлайн-торгівлі. Комісія складається з діючих партнерів компанії: 

Андрій Матяш - керуючий партнер компанії 4В

Володимир Бездітний - партнер компанії 4В

Тетяна Столяр - партнер компанії 4В

 

Для участі необхідно перейти на сторінку гранту та написати конкурсну роботу відповідно до вимог стипендіальної програми. 

Бажаємо перемоги!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше