Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про збереження електричних мереж

Відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища
28.02.2023

 

                                Про збереження електричних мереж

З метою виконання Законів України «Про ринок електричної енергії», «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 року № 1455 « Про затвердження Правил охорони електричних мереж», а також підвищення надійності електропостачання, дотримання вимог техніки безпеки у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній електропередачі, зменшення збитків від стихійних явищ та усунення порушень законодавства в галузі електроенергетики заборонено:

  • висадку дерев та самовільну забудову в охоронних зонах ліній електропередач;
  • спалення сухої трави та очерету, що може привести до вимкнення ліній електропередач від низової пожежі через іонізоване повітря.

              Фізичні та юридичні особи, землекористувачі несуть відповідальність, згідно з чинним законодавством України, за неналежне утримання зелених насаджень та збереження електричних мереж.

 

 

 

 

 

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше