Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Семінар з вихователями дитячих садочків

Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я
10.03.2023

В дитинстві відкриваєш материк,

котрий назветься потім Батьківщина.

                                             Л.Костенко

На базі закладу дошкільної освіти «Надія» села Галичани Мар’янівської селищної ради проведено семінар на тему «Ми українці, і нам є чим пишатись».

Семінар розпочала директор закладу дошкільної освіти Богонос Тетяна Іванівна виступом «Формування соціально-громадянської компетентності в різних видах діяльності». Основи соціально-громадянської компетентності закладаються в дошкільному віці і є передумовою для подальшого розвитку соціальної та громадянської компетентності в Новій українській школі. Державний стандарт дошкільної освіти зазначає, що у старших дошкільників має бути сформована соціально-громадянська компетентність.

Вихователями  Алою Крупнік спільно із дітьми, які відвідують заклад дошкільної освіти, було проведено квест-гру «Запрошення на виставу», а Людмилою Шевчук – лялькову виставу «Червона шапочка».

Головою міжшкільного методичного об’єднання по дошкільній освіті Світланою Гайдук було проведено ряд вправ-тренінгів,  а саме «Ерудит», «Асоціативний кущ», «Патріотом має бути кожен, тому що…»

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше