Семінар з вихователями дитячих садочків
В дитинстві відкриваєш материк,
котрий назветься потім Батьківщина.
Л.Костенко
На базі закладу дошкільної освіти «Надія» села Галичани Мар’янівської селищної ради проведено семінар на тему «Ми українці, і нам є чим пишатись».
Семінар розпочала директор закладу дошкільної освіти Богонос Тетяна Іванівна виступом «Формування соціально-громадянської компетентності в різних видах діяльності». Основи соціально-громадянської компетентності закладаються в дошкільному віці і є передумовою для подальшого розвитку соціальної та громадянської компетентності в Новій українській школі. Державний стандарт дошкільної освіти зазначає, що у старших дошкільників має бути сформована соціально-громадянська компетентність.
Вихователями Алою Крупнік спільно із дітьми, які відвідують заклад дошкільної освіти, було проведено квест-гру «Запрошення на виставу», а Людмилою Шевчук – лялькову виставу «Червона шапочка».
Головою міжшкільного методичного об’єднання по дошкільній освіті Світланою Гайдук було проведено ряд вправ-тренінгів, а саме «Ерудит», «Асоціативний кущ», «Патріотом має бути кожен, тому що…»
![](/storage/news/galleries/b2b7040a5742badd029d673ca1d4f8cc.jpg)
![](/storage/news/galleries/3f0bf95e6d4e6025422f77a68ef20351.jpg)
![](/storage/news/galleries/06ac229869c2b060201f0e25a6435773.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ba9c76f6983b7354b022035f30ceca3.jpg)
![](/storage/news/galleries/f4c08df0f230af0b24d80b16d822f80b.jpg)
![](/storage/news/galleries/0ffbfb9e1a3099b842b00db858b82a9f.jpg)
![](/storage/news/galleries/f0d0bda49c42f70c9d7d4b25bc05082b.jpg)