Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Шановні землевпорядники!

КЗ "Центр надання культурних послуг"
10.03.2023

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни — її землі. Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально й ефективно.

Вітаю вас з прийдешнім професійним святом - Днем землевпорядника.

Бажаю всім землевпорядникам, щоб поруч з вами завжди були людська вдячність, шана і повага, а в серцях множилася любов до рідної землі та не згасало бажання зберегти її красу і щедрість для прийдешніх поколінь! Бажаю успішної діяльності, великих можливостей, збереження земельних ресурсів, чудових ідей, раціонального використання земель, чистої екології, відмінної роботи,  міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше