Шляхами рідного краю
5 липня 2024 року кращі читачі селищної бібліотеки та активні учасники масових заходів будинку культури смт Мар’янівка КЗ «Центр надання культурних послуг», а також діти ВПО взяли участь у патріотичній квест – подорожі «Шляхами рідного краю».
Почалась подорож хвилиною мовчання за загиблими у російсько-українській війні та покладанням квітів до пам’ятного знаку нашим захисникам.
Далі, відповідаючи на питання козацького квесту , діти помандрували до Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви». Пізнавальна екскурсія перенесла малих мандрівників у козацькі часи, всі з цікавістю слухали про подвиги українських козаків та ознайомились з експонатами музею. Схилили голови перед останками наших славних предків, побувавши на Панахиді у Свято-Георгіївській церкві.
Наступною зупинкою став наш Волинський ліс та квест « Чи знаєте ви свою країну?». Малі українці успішно справились з запитаннями і потрапили у Новозборішівське лісництво, де побачити і погодувати диких кабанів, фазанів та зайців.
А на символічних червоних ягодах калини діти писали свої мрії, побажання для себе, своєї родини та для України. Найзаповітнішим бажанням усіх стало слово – МИР.
Усміхнені і задоволені подорожжю козачата вертались додому, співаючи українські пісні про нашу славну Батьківщину, про козаків та про наших захисників.
![](/storage/news/galleries/6a14a2603e2475ac04d2e5ef042191d5.jpg)
![](/storage/news/galleries/e4e502f2382247b509de557d48e92d8f.jpg)
![](/storage/news/galleries/1ab9d3e1b7e008bd4a665e6d3033f4b5.jpg)
![](/storage/news/galleries/a23ec431d55dfc54f6fc1c4002f20465.jpg)
![](/storage/news/galleries/35f0a5a38d85b712f7dccda34967f53f.jpg)
![](/storage/news/galleries/a42d2f009c088a9d2975cf10944a3cce.jpg)
![](/storage/news/galleries/74801510eb366c02d1c63038f224346e.jpg)