Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Творчі сходинки

Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я
06.03.2023

«Творчі сходинки педагогів Волині» - це традиційний захід освітян, який не перестає вражати творчістю, креативністю колег.

Цього року на виставці представлено 15 доробок педагогічних працівників закладів освіти Мар’янівської селищної ради у номінаціях: українська мова та література, зарубіжна література, англійська мова, образотворче мистецтво, виховна робота, дошкільне виховання, практична психологія та соціальна робота.

      Варто відзначити, що найбільша кількість робіт представлена учителями англійської мови.

Підготовлені й укладені педагогами методичні посібники, рекомендації, діагностувальні роботи демонструють досягнення й перспективи подальшої модернізації й реформування  системи освіти на основі педагогіки партнерства.

 Як за зовнішнім виглядом, так і за змістом роботи вражають «поглядом у майбутнє».

Дякуємо за цікаві доробки учасникам!

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше