Україна - моя доля і моє життя
15 липня в Україні відзначається День Української Державності.
Українська державність – це наша спільна історія.
День Державності доводить, що нас не зламати й утверджує зв'язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу, адже понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру.
У клубних закладах с. Цегів і с. Широке , та у Мар’янівській селищній бібліотеці пройшли патріотичні години для підростаючого покоління присвяченні Дню Української Державності « Україна – моя доля і моє життя».
Українська державність – це наше спільне майбутнє. Наша сила у нашій єдності та прагненні жити у вільній і незалежній країні з демократичними цінностями.
![](/storage/news/galleries/df9d710e75fd8df4360d3e8903c999b8.jpg)
![](/storage/news/galleries/9d348db86ca52a1650ab8fb51cd8fcfa.jpg)
![](/storage/news/galleries/b6c7788e2bbb9509b5f8c6348f11fb96.jpg)
![](/storage/news/galleries/c5bd84e0f39149245a4c4f8fd064a952.jpg)
![](/storage/news/galleries/9de79981917395debeaccf71ff763c39.jpg)