ВЛАСНИКАМ ПАСІК
Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації надає інформацію Міністерства аграрної політики та продовольства України про проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану та повідомляє, що для спрощення проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану для тих пасічників, які не можуть особисто бути присутніми під час обстеження їхніх пасік (призвані до лав ЗСУ) розроблено Google-таблицю (заповнює пасічник, який не може особисто бути присутнім під час огляду пасіки або уповноважена ним особа).
Після внесення інформації представники територіального органу Держпродспоживслужби узгодять час для проведення ветеринарно-санітарних заходів на пасіках у присутності уповноваженої особи.
Заповнити інформацію про обстеження пасік в умовах воєнного стану можна за посиланням:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15CDUKLHv3CQXEZAynnNshWmrNIJ03DuADvedTMz21Go/edit#gid=0
![](/storage/news/galleries/19b9e178f79bb218563c0bb8348c228b.jpg)
![](/storage/news/galleries/4d4b9c2e5f40daf86caa27650022f5d1.jpg)