Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Волинська обласна служба зайнятості пропонує скористатись унікальною можливістю – отримати ваучер на безкоштовне навчання.

Зайнятість населення
07.03.2023

Якщо Вам 45 років, страховий стаж становить не менше 15 років, маєте освіту та є бажання навчатись, використовуйте таку можливість вже зараз.

   Звертаємо увагу, що у переліку навчальних закладів, які навчають за такою програмою є Берестечківське професійно-технічне училище №27, де можна здобути безкоштовну освіту за професією тракторист-машиніст (сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва за категорією «А1».

 

  Додаткову інформацію (про навчальні заклади, перелік професій та спеціальностей, умови надання ваучерів) можна отримати, звернувшись до Горохівського управління Луцької філії ВОЦЗ за адресою м. Горохів, вул. Шевченка,46 та за телефонами: 03379-2-29-20,  050-281-65-10

Про затвердження Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер

Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше