Вручення Почесної грамоти від голови Луцької районної ради
За самовіддане виконання завдань в умовах військової агресії російської федерації проти України, патріотизм, сміливість, рішучість, активну громадську позицію та з нагоди Дня Незалежності України голова Луцької районної ради Олександр Гурський урочисто вручив Почесну грамоту волонтеру добровольцю, військовослужбовцю, жителю селища Мар'янівка Мар'янівської селищної ради Білокурцю Богдану Васильовичу.
![](/storage/news/galleries/49f17fa62bad77b56c153d419a54ef19.jpg)
![](/storage/news/galleries/da2fd6c03b0ab762c0808bc4ae37daeb.jpg)
![](/storage/news/galleries/a8c758155b62d3e98e9d3dc47acccd42.jpg)
![](/storage/news/galleries/8927736420d243f367a5aec4dc81e045.jpg)