Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Днем податківця

Новина
02.07.2024

Щороку 2 липня відзначається професійне свято – День податківця України! Працівники податкової служби, беззаперечно,  відіграють ключову роль у  реалізації державної податкової політики, як одного з фундаментальних важелів забезпечення функцій держави.

Діяльність працівників органів Державної податкової служби визначає соціально-економічну стабільність країни, адже ви забезпечуєте реалізацію головної і важливої функції – наповнення бюджетів усіх рівнів, що вкрай важливо для нас в умовах сьогодення.

Бажаю Вам подальшого професійного зростання, наполегливості і завзятості у вирішенні важливих державних завдань. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, благополуччя і достатку під мирним небом України!

 

З повагою

селищний голова                                                                                        Олег БАСАЛИК

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше