Зустріч директорів закладів освіти з працівником Луцького районного управління поліції
Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я
Відбулася робоча зустріч директорів закладів загальної середньої освіти з працівником Луцького районного управління поліції Сніжанною Лапків, щодо поновлення паспортів безпеки закладів освіти Мар'янівської селищної ради. Обговорювались питання безпеки учасників освітнього процесу в освітніх закладах.
![](/storage/news/galleries/bf91b89885fdbd89d3a1368a06d0715d.jpg)