Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Порядок подання у Мар’янівську селищну раду запиту на інформацію

31.12.2020

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження селищного голови

31 грудня  2020 року № 99

  

ПОРЯДОК

подання у Мар’янівську селищну раду

запиту на інформацію

1. Порядок подання у Мар’янівську селищну раду запиту на інформацію (далі – Порядок) розроблений відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою впровадження європейських стандартів відкритості та прозорості в діяльності органів місцевого самоврядування й забезпечення реалізації конституційного права громадян вільно збирати інформацію.

2.Надання публічної інформації Мар’янівської селищної ради здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

3. Запит на інформацію – це звернення фізичної або юридичної особи, об’єднання громадян без статусу юридичної особи до розпорядника інформації – Мар’янівської селищної ради про надання публічної інформації, яка перебуває в її володінні.

4. Запитувач має право звернутися до Мар’янівської селищної ради із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто, чи ні, без пояснення причини подання інформаційного запиту.

5. Право громадян на доступ до публічної інформації реалізовується через відділ організаційно-кадрової та правової роботи Мар’янівської селищної ради , який веде облік запитів на інформацію, їх попередній розгляд, здійснює контроль за дотриманням термінів їх задоволення та надає консультації під час оформлення запиту.

6. Інформаційний запит (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою,  телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

поштою – на адресу: 45744, вул. Незалежності, 26, смт Мар’янівка, Луцького району, Волинська область

телефоном – 0687751350;

електронною поштою – maryanivka_silrada@ukr.net

7. Письмовий запит подається у довільній формі.

8. Запит на інформацію має містити:

ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

9. З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати (разом з консультацією щодо оформлення запиту) у відділі організаційно-кадрової та правової роботи Мар’янівської селищної ради, а також на офіційному веб-сайті Мар’янівської селищної ради  у розділі «Публічна інформація».

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому вигляді:

         від фізичних осіб (додаток 1);

         від юридичних осіб (додаток 2);

         від об’єднань громадян (додаток 3).

10. У разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформляють відповідальні особи вказаних у пункті 9 цього Порядку, обов’язково зазначаючи в запиті своє прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон, та надають копію запиту особі, яка його подала.

Оригінал інформаційного запиту передається відповідальній особі з питань запитів на інформацію для попереднього розгляду та реєстрації.

11. Інформаційний запит, що надійшов в Мар’янівську селищну раду, реєструється в установленому порядку реєстрації вхідної кореспонденції

На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа вхідної кореспонденції Мар’янівської селищної ради із зазначенням дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

 Секретар селищної ради                                                                          Ольга ВАСЮРЕНКО

Файли

Додаток 1.pdf

Завантажити

Додаток 2.pdf

Завантажити

Додаток 3.pdf

Завантажити
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше